Sužinokite apie renginius pirmi
Tel.: (8 41) 52 46 59
El.paštas: [email protected]

Svarbu!

Rezultatas – 647 trispalvę simbolizuojantys žibintai

Artėjant sausio 13-ajai Šiaulių kultūros centras organizavo akciją „Šviečianti trispalvė“, kurioje panoro dalyvauti beveik pusė šimto šiauliečių. Per nepilną valandą raudonais, žaliais ir geltonais dažais nuspalvinti 647 stiklainiai Laisvės gynėjų dieną taps trispalvę simbolizuojančiais žibintais.

Mes esam iš vaikų ir jaunimo klubo „Tarp savų“, – būrį moksleivių pristatė klubo vadovas Ramūnas Snarskis. – Šiuo metu vyksta atostogos, bet klubo vaikai čia susirinko – stengiamės dalyvauti visur, kur mus kviečia. Labai džiaugiamės, kad Šiaulių kultūros centras pakvietė prisidėti prie šios puikios akcijos. Tikimės, kad Saulės miestas sausio 13-ąją sužibės. Galim didžiuotis čia gyvenančiais vaikais ir visais iniciatyviais žmonėmis, kurie stengiasi dėl savo miesto, dėl vaikų ateities.“

Akcijoje taip pat dalyvavo Šiaulių Gegužių progimnazijos skautai, Šiaulių profesinio centro moksleiviai su mokytoja Branguole Šimkūniene, Šiaulių logopedinės mokyklos mokiniai, kuriuos atlydėjo auklėtoja Daina Valiūnaitė, Lietuvos moksleivių sąjungos Šiaulių miesto mokinių savivaldų informavimo centro atstovai.

Jovaro progimnazijos mokytoja Rita Toleikienė į Šiaulių kultūros centrą atsivedė savo sūnų Vakarį su drauge Mėta ir krikštasūnį Dovydą. „Moksleiviai atostogauja, bet labai norėjau dalyvauti tokioje gražioje akcijoje. Organizatorius noriu pagirti už puikią idėją, norisi mieste daugiau panašių iniciatyvų“, – sakė mokytoja.

Laisvės gynėjų dienos minėjimas „Tą naktį ugnimi pražydo Laisvė“ vyks sausio 13 d. skvere prie Šiaulių miesto Savivaldybės, pradžia – 17.15 val. Šiauliečiai kviečiami aktyviai dalyvauti ir kituose sausio 13-ajai skirtuose renginiuose, tarp kurių – jaunimo inicijuota konferencija „25-eri Laisvės kelio metai“, įvairios akcijos, koncertai, susitikimai.

Šiaulių kultūros centro inf.

Ramūno Snarskio nuotr.